Specjalne oferty dla firm

Lingua Session może dostosować kursy językowe dla potrzeb Twoich pracowników. Oferujemy niestandardowe programy językowe.

 

data i czas nie ma znaczenia

 
Więcej

Jesteś uprawniony do 50% zniżki?

AKCJA MOTYWACJA DLA PAR I PRZYJACIÓŁ

Lingua Session oferuje swoim  studentom i ich bliskim korzystne zniżki. Jeżeli zapiszesz się na kurs z drugą osobą, jedno z was będzie uprawnione do 50% zniżki za zajęcia. Aby skorzystać z tej opcji nie musicie nawet uczęszczać do tej samej klasy!  

Ten znak znajdziesz przy kursach objętych 50% zniżką za drugą osobę: 

Akcja motywacja

Oferta dotyczy wyłącznie członków rodziny i przyjaciół, którzy zapisują się do szkoły językowej Lingua Session po raz pierwszy. 

Aby skorzystać ze zniżki, należy przesłać mailowo imię i nazwisko towarzyszącej osoby przynajmniej tydzień przed rozpoczęciem kursu. Osoby zainteresowane promocją powinny założyć konto studenta na naszej stronie, a następnie zarezerwować miejsce.  Dzięki temu w przypadku wypełnienia limitu miejsc poinformujemy o tym mailowo. 

Rejestracja na stronie jest niewiążąca, jednak pomaga nam zobaczyć, jak wielu kandydatów przyjdzie na kurs. Osoby, które zarejestrowały się na stronie internetowej, mają prawo jako pierwsze do miejsca na kursie.

LINGUA SESSION - Szkoła Języków Obcych - 2020

 

 


Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

ul. Opolska 22
40-013 Katowice

Kontakt

tel.:
+48 660 473 746
email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.