Język norweski - kursy

Lingua Session oferuje kursy zarówno z polskim nauczycielem jak i z native speakerem. Dodatkowo nasza szkoła oferuje indywidualne lub grupowe konwersacje z

 

native speakerem

Więcej

O nas

Naszym celem jest zapewnić Państwu wysokiej jakości programy językowe na wszystkich poziomach - od początkujących po najwyższy poziom profesjonalizmu. Programy te skupiają się na wszystkich 4 aspektach: w mówieniu, pisaniu, czytaniu i rozumieniu.

Nasze kursy przeznaczone są dla tych, którzy chcą nauczyć się nowego języka lub poszerzać swoją wiedzę w celach edukacyjnych, zawodowych, lub dla własnej satysfakcji. W trakcie zajęć zdobędziesz umiejętności komunikowania się w różnych dziedzinach życia codziennego. Zajęcia obejmują gramatykę, słownictwo, wymowę i ćwiczenia w zakresie mówienia, słuchania, czytania i pisania. Możesz być na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. Dzięki testom kwalifikacyjnym ocenimy Państwa poziom zaawansowania. Stosujemy 5 różnych poziomów oceny.

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają doświadczenie w nauczaniu, są absolwentami wyższych uczelni, specjalizującymi się w nauczaniu języków obcych. Posiadają najwyższe umiejętności oraz doświadczenie w pracy z uczniami. Kluczem do uzyskania najlepszych wyników jest efektywność wyszkolonej i profesjonalnej kadry wraz z native speakerami.

Nauka w Krakowie to niezwykła okazja w życiu, aby przeżyć mnóstwo wyjątkowych chwil w tym przepięknym miejscu, jakim jest właśnie Kraków. Kraków jest jednym z najciekawszych miejsc w Polsce. Połącz naukę z niecodzienną okazją, w miejscu gdzie możesz zwiedzić niezwykłe miejsca, muzea, galerie sztuki, najpiękniejsze w całej Europie - Stare Miasto. Nie bez powodów Kraków został nazwany "Magicznym". Niech nauka w Krakowie z Lingua Session będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem, które zapisze się w Twojej pamięci.

LINGUA SESSION 2020
Szkoła językowa | Kraków 

 

Newsletter

Zarejestruj się do naszego Newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje

Adres

Lingua Session

Ul. Św. Filipa 23
31- 150 Kraków

Kontakt

tel.:
+48 660 473 746
email:

Musisz być zarejestrowanym studentem Szkoły Językowej Lingua Session, aby móc korzystać ze strefy Studenta.